Październik 31, 2017

Szkolenia

Nadrzędnym celem realizacji szkoleń jest dostarczenie wiedzy w oparciu o bogate doświadczenie i ekspercki poziom merytoryczny prowadzących zajęcia. Oferowane szkolenia posiadają autorskie programy, bazujące na praktyce i doświadczeniu zawodowym prowadzącego zajęcia. Pozwala to na uzyskanie dużej efektywności szkolenia dzięki bogatemu zestawowi ciekawych ćwiczeń, licznych przykładów „studium przypadku” oraz umiejętności dostosowania rytmu prowadzenia zajęć do percepcji i stopnia zaawansowania grupy.

Programy szkoleń jak i metodyka zajęć dostosowane są wtedy do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Zapraszamy do jej współtworzenia poprzez kierowanie do nas zapytań ofertowych dotyczących także tematyki tu nieobecnej. Współpracujemy z liczną grupą znakomitych ekspertów z różnych dziedzin i zawsze postaramy się przedstawić atrakcyjną ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniem.

Organizacja szkoleń:

Terminy szkoleń będą zamieszczane na stronie internetowej. 

Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy w Krakowie przy ul. Kieleckiej 2 (w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Mogilskiego).

Szkolenia mają charakter praktyczny, warsztatowy i są przeprowadzane w grupie liczącej maksymalnie 10 osób.

Ilość miejsc na każdym szkoleniu jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Istnieje możliwość przeprowadzenia szkoleń wyjazdowych w siedzibie zamawiającej jednostki. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce Kontakt.

Pełna oferta szkoleń

Archiwum szkoleń